Firma Tanıtımı

Kuruluş temeli 2007 yılında Alanya’da atılan Aymer Yapı Merkezi, sektörde 14 yılını geride bırakarak önemli bir değere imza atmıştır. 1989 yılında seramik-karo üretimine başlayan NG Kütahya Seramik fabrikalarının Alanya’da önemli bir bayisi olma ayrıcalığına sahip olarak Alanya’da birçok yatırıma imza atmış, sektörde kendine önemi bir yer edinmiştir. Bununla birlikte tüm NG Kütahya Seramik ve sektöründe lider iş ortaklarımızın ürün koleksiyonlarını müşterilerimizin beğenisine sunma imkanını sağladığımız Isparta’da ikinci showroomumuz faaliyete geçmesi ile 2018 yılı itibariyle müşterilerimize yeni bir hizmet noktasında da uzman satış ekibimiz yerini almıştır.

Amacımız başta toplam kalite anlayışını ve standartlarını hizmetimizin her alanında benimseyip en üst seviyede tutarak müşteri hizmet ve memnuniyetini her alanda karşılamaktır. Kapımızı çalan her bir müşterimize; güler yüzlü, deneyimli ve bilgili ekibimizle zaman, maddi ve manevi kayıp yaşatmaksızın en uygun ve en kapsamlı hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Sektörde güvenilen lider markalarla işbirliği yaparak alışveriş süresi kadar alışveriş sonrasını da düşünerek herhangi bir sorun yaşanmamasına, her daim kaliteli hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

‘Yaşam alanlarında en iyisini isteyenlere’ doğru hizmet verebilmek adına aynı azimle ilerlerken hep daha ileriye ve daha yeniye ulaşarak siz müşterilerimiz için çalışmaya ve sizlerle daha iyi işlere imza atmaya devam edeceğiz. Aymer Yapı Merkezi ailesi olarak bizi seçtiğiniz ve yanımızda olduğunuz için sonsuz sevgi ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.