Firma Tanıtımı

Alanya Aymer Yapı Merkezi ailesi olarak 2007 yılında yapı malzemeleri ve dekorasyon sektöründe açmış olduğumuz mağazamızda 12 yıldan uzun bir süredir hizmet vermekteyiz.
Şirketimizin kuruluşunda öncelikli olarak benimsemiş olduğumuz prensibimiz,müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak bunu yaparken de sektörde bulunan en kaliteli ürünleri bir araya getirerek siz değerli müşterilerimize ulaşmaktır.

Bununla birlikte amacımız tercih edilen mekana göre dünya kalite standartlarına uygun olarak yer,duvar,banyo seramik modelleri,dış cephe malzemeleri,mutfak arası seramik dekorları,granit seramik,taban seramikleri altın,bronz,nikel,sarı,gümüş gibi farklı renk seçenekleriyle banyo ve mutfak armatürleri(bataryalar) farklı tasarımlarıyla klozetleri ve vitrifiye ürünleri,çeşitli lavabo,seramik yapıştırıcı ve duş kabinleri uygun fiyat seçenekleriyle tek bir noktada buluşturmaktır.
Geldiğimiz bu noktada Türkiyemizin gül şehri olarak bilinen Isparta İlimizde 2.showroom mağaza açmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız.
Bu azimle ilerlerken hep daha ileriye ve daha yeniye ulaşarak siz değerli müşterilerimizle hizmete devam etmekteyiz..